<

عمر باتری گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Fold

نویسنده: toranji.ir ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲ ب.ظ مشاهده: ۳۵۹ بار
عمر باتری گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Fold

هر چند که اولین گوشی سامسونگ پیشروترین از نظر زمانی بود و نمونه های تجاری آن در شرف رسیدن به دست مصرف‌کننده نهایی قرار داشت اما مشکل نمایشگر Galaxy Fold موضوعی شد که علاوه بر یک نگرانی دیگر در کیفیت محصولات سامسونگ، سبب تاخیر در عرضه گلکسی فولد به بازار گشت. به هر حال دیر یا زود شاهد عرضه گلکسی فولد به بازار خواهیم بود و بد نیست که عمر باتری گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد (Galaxy Fold) آن را مرور کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره عمر باتری گلکسی فولد صحبت کنیم.
 galaxy-fold-battery-1
 باتری گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد به صورت دو تکه در دو بخش دستگاه قرار دارد و حجمی معادل ۴۳۸۰ میلی آمپر را ارایه می کند. این باتری برای دستگاه با دو نمایشگر، شش دوربین و رابط کاربری با توانایی اجرای چندین برنامه همزمان روی نمایشگر بزرگ داخلی نه تنها مناسب به نظر نمی رسد بلکه حتی کمی کم هم دیده می شود.
همانطور که در تصویر بالا می بینید، عمر باتری گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد در وبگردی حدود ۱۰.۵ ساعت است که این با توجه به اندازه نمایشگر و نسبت تصویر متفاوت آن برای نمایش محتوای بیشتر می تواند قابل درک باشد.
 در پخش ویدیو نمایشگر OLED دستگاه به دلیل نسبت تصویر متفاوتش بخش قابل توجهی از نمایشگر را سیاه ارایه می کند و این در نمایشگر OLED یعنی خاموش که در نهایت به ما عمر باتری پخش ویدیو بالای ۱۷ ساعت را ارایه می کند.
در بخش مکالمه امتیاز فوق العاده ۳۷ ساعت را شاهد هستیم که حقیقتا کمتر از این هم انتظار نمی رفت. امتیاز کلی ۹۰ ساعت برای تست باتری Gsmarena یک عمر باتری خوب است و نشان می دهد که در مدت آماده به کار دستگاه مصرف بهینه ای دارد.

galaxy-fold-battery-2
 
گلکسی فولد از شارژ سیمی و بی سیم ۱۵ واتی پشتیبانی می کند. هر چند شارژ سیمی گلکسی فولد از زمان گلکسی نوت ۴ هنوز تغییر نکرده است و شارژر جدید این شرکت نیز همراه گلکسی فولد نیست اما همین شارژر می تواند باتری گلکسی فولد را در مدت ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه شارژ کند که سرعت شارژ کردن آن ثابت است. همچنین باتری گلکسی فولد در مدت ۳۰ دقیقه تا ۳۷٪ شارژ خواهد شد که یک عملکرد مناسب است.
نظر شما درباره عملکرد سامسونگ در بخش باتری گلکسی فولد چیست؟

نظر خودتان را ارسال کنید