<

عرضه نسخه اصلاح شده گوشی تاشو گلکسی فولد

نویسنده: toranji.ir ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸ ق.ظ مشاهده: ۲۶۰ بار
عرضه نسخه اصلاح شده گوشی تاشو گلکسی فولد

همان‌طور که می‌دانید صفحه نمایش پرچمدار تاشو گلکسی فولد سامسونگ از چند ایراد فنی رنج می‌برد و به همین دلیل سامسونگ برای رفع این ایرادات عرضه این محصول را به تاخیر انداخت. حال سامسونگ مشکلات فنی پرچمدار گلکسی فولد را تا حد زیادی حل کرده است و قصد دارد تا ماه آینده آن را به بازار عرضه کند. در ادامه با ما همراه باشید.

galaxy-fold-01
 
سامسونگ پس از معرفی گلکسی فولد تصمیم گرفت تا این محصول را برای بررسی‌های اولیه در اختیار رسانه‌ها قرار دهد، اما در همان ابتدا رسانه‌ها متوجه شدند که صفحه نمایش گلکسی فولد با مشکلات فنی جدی مواجه است و پس از چند روز بخشی از آن غیر فعال می‌شود؛ در همین راستا سامسونگ پیش فروش این محصول را متوقف کرد. ماه گذشته شرکت سامسونگ اعلام کرد که موفق شده است مشکلات اصلی این پرچمدار را حل کند و این گوشی مجدداً به بازار عرضه خواهد شد. در خصوص مشکل محافظ صفحه نمایش، سامسونگ ابعاد این محافظ را افزایش داده است و لبه‌های آن را به بدنه گوشی متصل کرده است، در نتیجه حذف این لایه محافظ بسیار دشوار خواهد شد و کاربران دیگر به اشتباه آن را از صفحه نمایش جدا نخواهند کرد . 
در مورد نفوذ گرد و غبار به داخل لولا و زیر نمایشگر، سامسونگ فاصله میان قطعات گلکسی فولد را کاهش داده است تا احتمال عبور ذرات خارجی کاهش پیدا کند؛ البته این راه حل مشکل موجود را به طور کلی حل نمی‌کند و فقط احتمال آسیب پذیری و نفوذ گرد و غبار را کاهش می‌دهد. حال به گفته منابع معتبر کره‌ای، سامسونگ قصد دارد تا نسخه اصلاح شده گلکسی فول را در ماه جولای به بازار عرضه کند، در همین راستا سامسونگ قصد دارد تا در ماه جاری میلادی نشست خبری را به منظور پیشرفت‌های بدست آمده در حل مشکلات گلکسی فولد برگزار کند و جزئیات بیشتری را در این خصوص با رسانه‌ها در میان بگذارد.
یکی از مشکلات اصلی رسانه‌ها با گوشی تاشو گلکسی فولد، محافظ صفحه نمایش آن بود که پس از جداسازی باعث خراب شدن صفحه نمایش این محصول می‌شد، در همین راستا سامسونگ نوشته‌ای را درون جعبه گلکسی فولد قرار داده است و به شکل کاملاً واضح اعلام کرده است که جدا کردن لایه محافظ مشکلات جبران ناپذیری را برای صفحه نمایش گلکسی فولد به وجود می‌آورد و این موضوع موجب ابطال گارانتی محصول می‌شود.
نظر شما درباره گوشی تاشو سامسونگ چیست؟

نظر خودتان را ارسال کنید