<

باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری سامسونگ گلکسی نوت ۱۰

نویسنده: toranji.ir ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵ ق.ظ مشاهده: ۳۱۴ بار
باتری  ۴۵۰۰ میلی آمپری سامسونگ گلکسی نوت ۱۰

سامسونگ با گلکسی نوت ۴ از شارژر سریع خود رونمایی کرد، زمانی که شارژر سریع معنی نداشت سامسونگ با شارژر دو حالته ۱۵ واتی به بازار آمد اما هنوز این شارژر را ارتقا نداده است.
 امروز خبر خوشی درباره گلکسی نوت ۱۰ می رسد که قطعا طرفداران آن را خوشحال خواهد کرد. گفته می شود باتری سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ با حجم ۴۵۰۰ میلی آمپر و شارژر ۲۲.۵ وات ارایه می شود و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ما همراه باشید.
 
galaxy-note-10-four-versions-1
 
همینطور که در توییت یکی از منابع نزدیک به سامسونگ می بینید عنوان می شود که باتری سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ با حجم ۴۵۰۰ میلی آمپر و شارژر ۲۵ وات ارایه می شود.
علاوه بر اینکه این منبع عموما اطلاعات صحیح درباره محصولات سامسونگ ارایه می کند، حقیقتا این اطلاعات مواردی نیست که برای گلکسی نوت ۱۰ دور از انتظار باشد. با توجه به حجم باتری خانواده گلکسی اس ۱۰ و البته شارژر ۲۵ واتی گلکسی اس ۱۰ 5G باید بگویم که این اطلاعات از همین حالا برای گلکسی نوت ۱۰ تایید شده به نظر می رسد.
همچنین  پیش تر خواندیم که قرار است امسال، برای نخستین مرتبه در تاریخ محصولات مجهز به قلم اس پن، شاهد معرفی دو گوشی هوشمند از سری Note در یک سال باشیم. یک وب سایت کره‌ای، که اطلاعات موثقی از زنجیره تامین بخش موبایل سامسونگ در اختیار دارد، مدعی این خبر شده است.
نظر شما چیست؟ فکر می کنید این اطلاعات برای بخش باتری گلکسی نوت ۱۰ مناسب باشد؟

نظر خودتان را ارسال کنید