<

آپدیت Huawei P30 Pro با تمرکز بر عکاسی شب منتشر شد

نویسنده: toranji.ir ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲ ق.ظ مشاهده: ۳۴۹ بار
آپدیت Huawei P30 Pro با تمرکز بر عکاسی شب منتشر شد

هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) کماکان یکی از گجت‌های تازه‌ وارد بازار به‌شمار می‌رود؛ اما آپدیت نرم‌افزاری بزرگ این گوشی با قابلیت بهبود کارآیی دوربین و اسکنر اثرانگشت منتشر شده است. آپدیت هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) با تمرکز بر عکاسی شب و عملکرد حسگر اثرانگشت منتشر شده و با هم در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.
 
huawei-p30-pro-up-1
 
هنوز کلیه دستگاه‌ها این به‌روزرسانی جدید را دریافت نکرده‌اند؛ اما هواوی می‌گوید که آپدیت مذکور، عملکرد حالت شبانه اختصاصی دوربین را به شکل ویژه‌ای ارتقاء خواهد داد. کیفیت تصاویر استاندارد ثبت شده در محیط‌های کم‌نور و مشخصه سوپرزوم دوربین نیز تا حدودی بهبود یافته است. نرم افزار اندازه گیری اشیا نیز با این آپدیت EMUI 9.0.1.173/9.1.0.140 به هواوی پی ۳۰ پرو اضافه شده است.
حسگر  اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر هواوی پی ۳۰ پرو نیز مجموعه‌ای از اصلاحات را دریافت می‌کند؛ در نتیجه بایستی شاهد بهبود کارآیی کلی این قسمت از جنبه سرعت و دقت باشیم. اگرچه این پدیده ظاهرا به‌معنای افزایش حساسیت اسکنر خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود که کاربران شاهد نمایش بهتر اعلان پیام‌ها و همگام‌سازی مناسب‌تر صدا و ویدیو در هنگام پخش ویدیوهای اینستاگرامی باشند.
تا این لحظه کاربران هندی مشغول دریافت به‌روزرسانی جدید هستند؛ اما مطمئنا این آپدیت طی روزهای آینده در بازارهای جهانی نیز عرضه خواهد شد.
شما هواوی پی ۳۰ پرو تهیه کرده اید؟ آپدیت مدکور برای شما ارایه شده است؟

نظر خودتان را ارسال کنید