<

آموزش فعال سازی تم تاریک کروم

نویسنده: toranji.ir ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳ ق.ظ مشاهده: ۲۰۶ بار
آموزش فعال سازی تم تاریک کروم

پس از مدت‌ها انتظار سرانجام قابلیت حالت تاریک (Dark Mode) برای نسخه اندرویدی گوگل کروم عرضه شد. در ادامه با ما همراه باشید از آموزش فعال سازی تم تاریک کروم اندروید را داشته باشیم.
- آموزش فعال سازی تم تاریک کروم اندروید
با توجه به این که فعال کردن Dark mode در تاریکی، کم‌تر به چشم‌ آسیب می‌رساند، کاربران گوشی‌های اندرویدی مدت زمان زیادی است که منتظر حالت تاریک کروم هستند.
برای بهره بردن از این ویژگی در گوشی اندرویدی خود ابتدا گوگل کروم خود را آپدیت کنید سپس  chrome://flags/#enable-android-night-mode را در نوار آدرس کروم جست و جو کرده و در فهرست باز شده از بخش Android Chrome UI dark mode روی فهرست کشویی کلیک و گزینه Enable را انتخاب و کروم را دوباره راه اندازی کنید.
dark-mode-1
 
پس از راه اندازی دوباره به تنظیمات گوگل کروم رفته و از بخش Basik گزینه Dark mode را انتخاب و آن را فعال کنید.
علاوه بر در دسترس قرار گرفتن قابلیت حالت تاریک، این به روزرسانی یک میانبر برای ترجمه را به منو اضافه کرده تا به شما امکان دهد به سادگی و سریع صفحه وب خود را به هر زبانی ترجمه کنید.
dark-mode-2
 
این میانبر زمانی در منو پیدا می‌شود که کروم تشخیص دهد صفحه وبی که شما در آن قرار دارید با زبان پیش فرض گوشی‌تان متفاوت است.
اگر شاهد این تغییرات جدید در گوگل کروم خود نیستید مطمئن شوید که آخرین نسخه آن را روی گوشی‌تان دارید و می‌توانید آپدیت جدید را از گوگل پلی دریافت کنید.
شما از تم تاریک گوگل کروم اندروید استقبال می کنید؟

نظر خودتان را ارسال کنید