گوشی Galaxy M30 با دوربین سه گانه و نسخه ۶-۱۲۸ گیگابایتی ارایه می گردد

نویسنده: toranji.ir ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰ ق.ظ مشاهده: ۱۷۴ بار
گوشی Galaxy M30 با دوربین سه گانه و نسخه ۶-۱۲۸ گیگابایتی ارایه می گردد

گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) بهترین عضو خانواده گلکسی ام خواهد بود اما در حالی که گلکسی ام ۱۰ و گلکسی ام ۲۰ رسما معرفی شده اند، هنوز رسما ارایه نشده است. امروز شایعات جدیدی درباره آن می شنویم که می گوید گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) با دوربین سه گانه و نسخه ۶-۱۲۸ گیگابایتی ارایه می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

 
یک ماه پیش بود که خواندیم گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) با دوربین سه گانه، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری و نمایشگر ۶.۴ اینچی لو رفت.
پیش از این نیز دو موضوع مهم را درباره گلکسی ام ۳۰ مرور کردیم. اولین موضوع دوربین سه گانه است که احتمالا مشخصات ۱۳+۵+۵ مگاپیکسلی خواهد داشت. دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی خواهد بود و به صورت کلی احتمالا نه با یک دوربین اصلی سه گانه جذاب بلکه با یک دوربین سه گانه فریبنده رو به رو هستیم، چیزی که برای یک موبایل حدود ۳۰۰ دلاری از سامسونگ انتظار می رود.
وقتی اسم باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری از گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) می شنویم قطعا ضخمات دستگاه مهم می شود. ضخمات گلکسی M30 برابر ۸.۴ میلی متر عنوان شده که مقدار منطقی است.  نمایشگر ۶.۳۸ اینچی یا همان ۶.۴ اینچی گلکسی M30 نیز اندازه بزرگ دستگاه را نشان می دهد که البته به لطف حاشیه کمتر نمایشگر با ابعاد 159*75 میلی متر، چیزی حدود ابعاد گلکسی J7 است. وزن نیز ۱۷۵ گرم بوده که خیلی خوب به شمار می رود.
 samsung-galaxy-m30-2

در حقیقت می‌توان گفت که گلکسی ام ۳۰ همان گلکسی ام ۲۰ است که دوربین‌ها و حافظه‌های رم و داخلی بهتری دارد و از همه مهم تر نمایشگر Super AMOLED برای Galaxy M30 گزارش شده است. این در مقابل نمایشگر TFT دو عضو پایین رده تر، بهتر است.
نظر شما چیست؟ فکر می کنید برای این امکانات بیشتر قیمت حدود ۷۰ تا ۱۰۰ درصد بیشتر ارزش دارد؟

نظر خودتان را ارسال کنید