چهار انیموجی جدید در جدیدترین نسخه آزمایشی iOS 12.2 گنجانده شده

نویسنده: farnet.ir ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷ ق.ظ مشاهده: ۲۲۱ بار
چهار انیموجی جدید در جدیدترین نسخه آزمایشی iOS 12.2 گنجانده شده

نسخه آزمایشی جدید سیستم‌عامل محبوب اپل تحت عنوان iOS 12.2 امروز منتشر شد و به نظر می‌رسد که انیموجی‌های جدیدی را برای طرفداران لب‌خوانی انیموجی‌ها به همراه خواهد داشت. با ما همراه باشید…
در جدیدترین نسخه آزمایشی iOS 12.2 چهار انیموجی جدید شامل زرافه، جغد، گراز و کوسه گنجانده شده که احتمالا از قابلیت تقلید و لب‌خوانی پشتیبانی خواهند کرد. همانطور که می‌دانید این قابلیت به لطف ویژگی جذاب TrueDepth دوربین گوشی‌های آیفون ممکن شده است و با اضافه شدن این 4 مورد اکنون با 24 انیموجی مختلف می‌توانید پیام‌های صوتی خود برای دوستان‌تان ارسال کرده و لحظاتی آن‌ها را به خنده بیاورید. از این 24 موارد اکثرا حیوانات مختلف هستند اما بعضا سورپرایزهایی مانند روح و ایموجی پوپ را هم می‌توانید در بین آن‌ها مشاهده کنید.
 
خوشبختانه این بار موارد اضافه شده همگی از حیوانات هستند و خبر خوبی برای طرفداران استفاده از انیموجی‌های حیوانات به حساب می‌آید. شاید جالب باشد اگر کاربری با انیموجی گراز ترانه معروف Hakuna Matata را بخواند؛ موردی که ما را به یاد گراز معروف در انیمیشن شیرشاه می‌اندازد. البته استفاده از انیموجی کوسه هم می‌تواند در نوع خود هم ترسناک و هم هیجان‌انگیز باشد. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این انیموجی‌ها را مشاهده کنید:

 

 
نظر شما در مورد بروزرسانی جدید iOS و البته انیموجی‌های افزوده شده چیست؟

نظر خودتان را ارسال کنید