هندزفری Galaxy Buds به صورت بی سیم از پشت گوشی گلکسی اس ۱۰ شارژ می شود

نویسنده: toranji.ir ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲ ق.ظ مشاهده: ۲۳۸ بار
هندزفری Galaxy Buds به صورت بی سیم از پشت گوشی گلکسی اس ۱۰ شارژ می شود

احتمالا به یاد دارید که ماه پیش خواندیم که خانواده گلکسی اس ۱۰ با ویژگی شارژ معکوس وایرلس به نام Powershare ارایه می شود. دیشب نیز خواندیم که شارژ معکوس بی سیم گلکسی اس ۱۰ تا ۳.۵ برابر سریع تر از نمونه هواوی خواهد بود.
 این ویژگی شارژ بی سیم معکوس عموما که برای شارژ کردن موبایل بلکه برای شارژ کردن لوازم جانبی کاربرد دارد. سامسونگ Gear iConx را به یاد دارید؟ خب، نسخه پیشرفته آن در راه است و خبر می رسد که هندزفری کاملا بی سیم گلکسی بادز (Galaxy Buds) به صورت بی سیم از پشت گلکسی اس ۱۰ شارژ می شود.
 در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.
 galaxy-buds-1
 
این هندزفری کاملا بی سیم سامسونگ گلکسی بادز (Galaxy Buds) خواهد بود. همان طراحی یکتا Gear iConx را دارد، چه از خود هندزفری و چه قاب آن و ما این را دوست داریم. به هر حال محصولات دیگری در این خانواده لوازم جانبی که آیا روزها با حذف جک ۳.۵ میلی متری محبوب شده اند، وجود دارد که اصالت ندارند و شبیه به ایرپادهای اپل هستند.
مشخصا پیشرفت هایی هم وجود دارد و برای آغاز، قابلیت شارژ شدن قاب گوشی ها به صورت بی سیم است. همچنین احتمالا گوشی ها دیگر با پین از طریق کیس شارژ نشوند اما هیچ چیز قطعی نیست.
این قابلیت حتما شما را به یاد هواوی میت ۲۰ پرو و هندزفری بی سیم هواوی می اندازد و بله همینطور هم هست. قیمت هندزفری کاملا بی سیم سامسونگ Galaxy Buds در اروپا حدود ۱۴۹ یورو خواهد بود.
نظر شما درباره این هندزفری گلکسی بادز چیست؟

نظر خودتان را ارسال کنید