رنگ مشکی سرامیکی و مشکی شیشه ای گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس

نویسنده: toranji.ir ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲ ق.ظ مشاهده: ۲۰۸ بار
رنگ مشکی سرامیکی و مشکی شیشه ای گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس

پیش تر خواندیم که قاب پشتی سرامیکی به اعلاترین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ می آید. پس از آن دیدیم که گلکسی اس ۱۰ پلاس با بدنه سرامیکی، ۱۲ گیگابایت حافظه رم و ۱ ترابایت حافظه داخلی ارایه می شود .
 امشب اما به نظر می رسد که اولین نگاه به نسخه سرامیکی گلکسی اس ۱۰ پلاس در مقابل نسخه نسخه شیشه ای آن در رنگ مشکی امشب در مقابل چشمان شماست . در ادامه با ما همراه باشید .
galaxy-s10-black-1
 همینطور که در رندر بالا از گلکسی اس ۱۰ پلاس می بینید، دو رنگ مشکی گلکسی اس ۱۰ پلاس به نام‌های Ceramic black و Prism black را شاهد هستیم .
 رنگی سرامیک بلک که مشخصا نسخه سرامیکی آن است و رنگ Prism نسخه شیشه ای دستگاه خواهد بود.
رنگ مشکی سرامیکی گلکسی اس ۱۰ پلاس کمی بور به نظر می رسد و شبیه به رنگ مشکی آیفون X است که شخصا دوست ندارم. شاید فکر کنید که به دلیل جنس سرامیک چنین اتفاقی افتاده است اما ما محصولات شیائومی با بدنه سرامیکی و رنگ مشکی خالص را هم در بازار داریم.
علاوه بر تفاوت رنگ باید گفت که نسخه سرامیکی گلکسی اس ۱۰ پلاس مقاومت بیشتری هم دارد و دلیل انتخاب آن می تواند این فاکتور هم باشد.
پیش از این خواندیم که در جدیدترین اطلاعات منتشر شده پیرامون اعلاترین نسخه گلکسی اس ۱۰ پلاس می توان گفت که باید انتظار قاب پشتی سرامیکی را داشته باشید. بد نیست اینجا یادآوری کنیم که اگر موبایل با بدنه سرامیکی می خواهید، شیائومی می میکس ۳ با قیمت زیر ۵۰۰ دلار در خدمت شماست اما اگر می خواهید برند سامسونگ روی آن باشد باید چیزی نزدیک به سه برابر این قیمت بپردازید!
نظر شما چیست؟ کدام رنگ مشکی گلکسی اس ۱۰ پلاس را می‌پسندید؟

نظر خودتان را ارسال کنید