رندر گوشی هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو

نویسنده: toranji.ir ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۱۸۷ بار
رندر گوشی هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو

رندرهای مختلفی درباره هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو دیدیم. به صورت کلی به نظر می رسد طراحی دوربین مشابه هواوی پی ۲۰ را داشته باشند و نسبت به نسل قبلی خود هر کدام از دستگاه ها با یک دوربین اضافه ارایه شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا رندر هواوی یی ۳۰ و‌ هواوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه چهارگانه را ببینیم.

huawei-p30-pro-huawei-p30-3این رندر هواوی پی ۳۰ است. به نظر می رسد که همواره باید یک تفاوت اساسی در بخش دوربین بین نسخه عادی و نسخه پرو پرچمدارهای هواوی وجود داشته باشد.
هواوی پی ۳۰ احتمالا به دوربین سه گانه ارایه شود اما درباره مکانیسم آن صحبتی نشده است. فلاش LED که زیر این قاب دوربین سه گانه قرار گرفته است، ارتفاع مجموعه دوربین را تقریبا با هواوی پی ۳۰ پرو هم اندازه می کند.
huawei-p30-pro-huawei-p30-2چند روز گذشته بود که دیدیم رندر جدید هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) با دوربین ToF منتشر شد.
در آن رندر برای فضای خالی دیده شده در قاب لو رفته از هواوی پی ۳۰ پرو چینش متفاوت دوربین سه گانه را شاهد بودیم و قابل درک تر از این رندر است که فقط فلاش را در آن کادر متصور شده است.
به صورت کلی برآیند تمام شایعات به ما دوربین چهارگانه برای هواوی پی ۳۰ پرو و دوربین سه گانه برای هواوی پی ۳۰ را نشان می دهد. دوربین ToF به احتمال زیاد یکی از دوربین های هواوی پی ۳۰ پرو باشد اما درباره ترکیب دوربین سه گانه هیچ اطلاعاتی در دست نیست.
نظر شما چیست؟ به پرچمداران ۲۰۱۹ هواوی امیدوارید؟ فکر می کنید هواوی شب زیاد صعود و پیشرفت و نوآوری را امسال هم حفظ می‌کند یا کندتر خواهد شد؟

نظر خودتان را ارسال کنید