دوربین سلفی گوشی گلکسی اس ۱۰ رزولوشن ۱۰ مگاپیکسلی دارد

نویسنده: toranji.ir ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰ ق.ظ مشاهده: ۱۹۰ بار
دوربین سلفی گوشی گلکسی اس ۱۰ رزولوشن ۱۰ مگاپیکسلی دارد

روز گذشته خواندیم که دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ احتمالا لرزشگیر اپتیکال OIS و فیلم برداری 4K داشته باشد. امروز علاوه بر رزولوشن این دوربین سلفی اطلاعات جالب دیگری درباره نمایشگر گلکسی اس ۱۰ نیز منتشر شده است که در ادامه با هم آن را مرور می کنیم، با ما همراه باشید.
پیش تر خواندیم که دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس احتمالا توانایی فیلم برداری 4K را داشته باشد و همچنین از لرزشگیر اپتیکال تصویر یا OIS بهره ببرد. این دو ویژگی سبب می شود که پرچمدارهای ۲۰۱۹ سامسونگ نسبت به دستگاه هایی که تا کنون در بازار وجود دارند، در بخش دوربین سلفی بسیار متمایز شوند.
رزولوشن دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ اما برابر ۱۰ مگاپیکسل عنوان شده است که رزولوشن عجیبی است اما به هر حال احتمالا انتخاب سامسونگ این بوده است.
 
galaxy-s10-8
 
اما درباره نمایشگر گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس باید گفت که بر خلاف پرچمداران دو سال اخیر این شرکت کره ای، یعنی از گلکسی اس ۸ تا گلکسی نوت ۹؛ اینجا دیگر خبری از دکمه هوم Force Touch نیست اما می توانید با تپ کردن روی قسمت حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر دستگاه را از حالت آماده به کار روشن کنید.
درباره حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اما قبلا شایعه جذابی شنیده بودیم که می گفت احتمالا یک سوم پایینی نمایشگر گلکسی اس ۱۰ حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر خواهد بود اما حالا گفته می شود که اینطور نیست و بخش کوچکتری برای شناسایی اثرانگشت شما توسط دستگاه در نظر گرفته شده است. متاسفانه هنوز مشخص نیست که این حسگر چه مساحتی از نمایشگر را پوشش می دهد.
درباره دوربین گلکسی اس ۱۰ نیز اطلاعاتی وجود دارد که می گوید با افزایش حافظه DRAM روی حسگر تصویر شما قادر خواهید بود تا دو برابر مدت زمان گلکسی اس ۹ به فیلمبرداری فوق آهسته بپردازید. در حقیقت ۰.۴ ثانیه به جای ۰.۲ ثانیه برای فیلم برداری FHD و ۰.۸ ثانیه به جای ۰.۴ ثانیه فیلم برداری HD به نرخ ۹۶۰ فریم بر ثانیه.
نظر شما چیست؟ فکر می کنید این سه قابلیت در دوربین سلفی، نمایشگر و دوربین اصلی چقدر برای شما مهم باشد؟

نظر خودتان را ارسال کنید